Općinsko vijeće

Općinsko vijeće predstavničko je tijelo građana i tijelo lokalne samouprave  koje donosi odluke i akte u okviru prava i dužnosti Općine, te obavlja i druge poslove u skladno Zakonu i Statutu Općine.

Općinsko vijeće Općine Muć ima 13 članova.

Članovi Općinskog vijeća biraju se na mandat od četiri godine na neposrednim izborima, tajnim glasovanjem (Zakon lokalnim izborima)


  • ZAPISNICI SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA- 2013-2017.

Zapisnik-1.-konst.-sjed.-vijeća-.pdfZapisnik-2.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-3.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-4.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-5.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-6.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-7.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-8.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-9.-sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-10.sjed.-vijeća.-pdfZapisnik-11.sjed.-vijeća.-pdfZapisnik 12. sjednica vijeća Zapisnik 13. sjednica vijeća Zapisnik 14. sjednica vijeća Zapisnik 15. sjednica vijeća Zapisnik 16. sjednica vijeća Zapisnik 17. sjednica vijeca Zapisnik 18. sjednica vijecaZapisnik 19. sjednica vijeca Zapisnik 20. sjednica vijeca Zapisnik 21. sjednica vijecaZapisnik 22. sjednica vijeca Zapisnik 23. sjednica vijeca Zapisnik 24. sjednica vijeća


  • ZAPISNICI SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA- 2017-2021.

Zapisnik 1. konst. sjed. vijeca 14.06.2017; Zapisnik 2. sjed. vijeca 11.09.2017; Zapisnik 3. sjed. vijeca 05.12.2017


  • SASTAV OPĆINSKOG VIJEĆA 2018-2021.

  1. Marko Piplica – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Filip Stupalo
  2. Josipa Grubišić – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Filip Stupalo
  3. Stipe Sarić – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Filip Stupalo
  4. Ankica Krolo – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Filip Stupalo
  5. Ivan Šolić – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Ivan Šolić
  6. Ante Karin – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Ivan Šolić
  7. Stipe Didić – Kandidacijska lista grupe birača, nositelj liste: Ivan Šolić
  8. Josip Granić – Hrvatska čista stranka prava – HČSP
  9. Ante Katić – Hrvatska čista stranka prava – HČSP
  10. Jelena Grgić – Hrvatska čista stranka prava – HČSP
  11. Ivan Karin – Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  12. Zoran Stričević – Hrvatska demokratska zajednica – HDZ
  13. Ante Jelević-Šako – Hrvatska stranka prava – HSP
  • ZAPISNICI SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA- 2018-2021.

SASTAV OPĆINSKOG VIJEĆA 2017 Zapisnik 1. konst. sjed. vijeća 22.05.2018 ; Zapisnik 2. sjed. vijeća 30.05.2018